מחוייבים להצלחה
אפיון והתאמה אישית לכל לקוח
פתרונות מתקדמים בטכנולוגיות אינטרנט וענן
נוכחות, שכר ומשאבי אנוש בהתאמה אישית
Previous slide
Next slide

שעון נוכחות אפליקציה

שעון נוכחות אפליקציה: המהפכה בניהול נוכחות ופרויקטים

יום העבודה של העובדים שלנו עמוס. הם עוברים מפגישה לפגישה, נמצאים בקשר שוטף עם לקוחות וספקים ומתבקשים לעמוד במשימות וביעדים שהוגדרו להם. הניסיון מלמד כי עובדי שטח – נהגים, עובדי צווארון כחול, אנשי מכירות חווים אתגר גדול אף יותר בכל הנוגע לדיווח נוכחות מסודר ושוטף. בתוך כל אלו, עובדים זקוקים כיום יותר מתמיד לפתרון כמו שעון נוכחות אפליקציה שיאפשר להם דיווח נוכחות מהיר וקל מדי יום, באופן יעיל ובמינימום מאמץ, גם בימים בהם אין להם גישה להחתים נוכחות ולדווח ולהחתים נוכחות בצורה מסודרת ומסורתית דרך שעון נוכחות.

בנוסף, החוק מחייב כיום כל מעסיק בדיווח ורישום נוכחות מסודר של עובדיו, ומעסיקים שאינם עומדים בכך חשופים לקנסות וסנקציות. אפליקציית הנוכחות של רנעד טק פותחה כמענה לצרכים שזיהתה החברה לאורך שנים בהן ליוותה עסקים וארגונים מכל קשת תחומי התעשייה, לפיתוח והתאמת פתרונות לדיווח נוכחות. 

 ארגונים מחפשים כלים שיעזרו להם לנהל ולשפר את תהליכי העבודה שלהם בצורה חכמה יותר. שעון נוכחות באפליקציה הוא אחד מהפתרונות המתקדמים שמובילים מהפכה בתחום ניהול הזמן והנוכחות בעסקים, מאפשר לעובדים ולמנהלים להתמודד עם אתגרים יומיומיים בצורה יעילה ומקצועית.

שעון נוכחות אפליקציה של רנעד טק

דיווח, מעקב, ושליטה בנתוני הנוכחות בכל מקום ובכל זמן

עבור עובדים: דיווח נוכחות וריכוזי שעות לפרויקטים בקליק

 

דיווח נוכחות ופרויקטים מבוססי מיקום

שעון נוכחות אפליקציה מאפשר לעובדים לדווח על נוכחותם ופרויקטים עם פרטי מיקום מדויקים, מה שמקל על מעקב אחרי זמני עבודה והתקדמות פרויקטים בזמן אמת.

צפייה ותיקונים בדיווח הנוכחות

העובדים יכולים לצפות בדיווחים שלהם ולבצע תיקונים במידת הצורך, מה שמבטיח שכל דיווח נתון יהיה מדויק ומעודכן.

שליחת בקשת היעדרויות למנהל

עובדים יכולים לשלוח בקלות בקשות היעדרות ישירות למנהליהם דרך האפליקציה, תוך צירוף מסמכים רלוונטיים אם נדרש.

דיווח על פרויקטים ומשימות מהשטח

האפשרות לדווח על פרויקטים ומשימות בזמן אמת מהשטח, ולצרף מסמכים תומכים, מהווה יתרון עצום למנהלים הנדרשים לנהל פרויקטים ולהשגיח על העובדים שלהם מרחוק.

אפשרות לחתימה דיגיטלית

חתימה דיגיטלית על דו”חות הנוכחות בשעון נוכחות אפליקציה מקלה על הליך האישורים ומהירות הטיפול בנתונים.

צפייה בדו”חות נוכחות

שעון נוכחות אפליקציה מספק גישה קלה לצפייה בדו”חות נוכחות מהחודשים האחרונים, מה שמאפשר לעובדים לעקוב אחרי דפוסי העבודה שלהם.

עבור מנהלים: ניהול ושליטה מלאה

 

הגבלת דיווח נוכחות למיקומים ספציפיים

מנהלים יכולים להגביל את אפשרות הדיווח של עובדים למיקומים מסוימים, מה שמבטיח שעובדים ידווחו נוכחות רק מאזורי עבודה מאושרים.

קבלת מידע מלא

מנהלים מקבלים מידע מפורט ומלא על דיווחי הנוכחות של כל העובדים, מה שמאפשר להם לנהל את הצוות בצורה יעילה יותר.

קבלת התראות

שעון נוכחות אפליקציה שולח התראות על היעדרויות וחריגות אחרות, מה שמאפשר למנהלים לפעול במהירות ולטפל בבעיות בזמן אמת.

שליחת בקשות לתיקונים

מנהלים יכולים לשלוח בקשות לעובדים לבצע תיקונים או שינויים בדיווח הנוכחות, מה שמבטיח נתוני נוכחות מדויקים ומעודכנים.

שעון נוכחות אפליקציה של רנעד טק

דיווח, מעקב, ושליטה בנתוני הנוכחות בכל מקום ובכל זמן

יתרונות האפליקציה: חסכון, יעילות, ודיווח שקוף וירוק

דיווח נוכחות ירוק 

שעון נוכחות אפליקציה מייצר פתרון מעולה לשמירה על הסביבה. באמצעות הפחתת התלות בנייר ומעבר לתהליכים דיגיטליים, ארגונים מצליחים לצמצם את טביעת הפחמן שלהם. דיווח נוכחות דיגיטלי לא רק שמקטין את הצורך בניירת אלא גם מפחית את ההשפעה הסביבתית של תהליכי הדיווח והארכיון. כתוצאה מכך, ארגונים מתחילים להבין את ערכה האמיתי של עבודה ירוקה ואת התרומה שלהם לשמירה על הסביבה.

חסכון בזמן ובכסף

השימוש בשעון נוכחות אפליקציה לדיווח נוכחות לא רק מועיל לסביבה אלא גם מביא עימו חיסכון משמעותי בזמן ובכסף לארגון. המעבר לדיווח דיגיטלי מפחית את הזמן המושקע בניהול נתוני נוכחות, מאפשר עבודה יעילה יותר ומקטין את הסיכון לטעויות שיכולות להוביל לאובדן כספי. חיסכון זה בזמן ומשאבים מאפשר לארגונים להפנות את משאביהם לפרויקטים חשובים יותר ולהשקיע בצמיחת העסק.

החשיבות החוקית של שעון נוכחות אפליקציה

בהתאם לחוק שעות עבודה ומנוחה, תשי”א-1951, ובמיוחד הסעיפים העוסקים בדיווח שעות, ארגונים נדרשים לנהל ולשמור רישום מדויק של שעות העבודה של כל עובד. מטרתו של חוק זה להבטיח שהעובדים לא יעבדו מעבר לשעות העבודה המותרות ויזכו בזכויות המנוחה המגיעות להם לפי החוק.

שימוש בשעון נוכחות אפליקציה לדיווח נוכחות מאפשר לארגונים לעמוד בדרישות החוקיות של חוק שעות עבודה ומנוחה תוך כדי ספק לעובדים דרך נוחה ויעילה לדיווח על שעות העבודה שלהם. דיווח זה חיוני לניהול נתונים מדויקים שיכולים לשמש כהוכחה במקרה של חילוקי דעות או תביעות משפטיות עתידיות ומהווה כלי חשוב בהגנה על זכויות העובדים.

שעון נוכחות אפליקציה תומך גם בשקיפות ובאמינות, כאשר מנהלים יכולים לקבל מבט מקיף על שעות העבודה של כל עובד ולוודא כי הארגון עומד בדרישות החוק. בנוסף, היכולת לקבל התראות על חריגות ולשלוח בקשות לתיקונים ושינויים נדרשים בדיווח הנוכחות מבטיחה שהמידע תמיד יהיה מעודכן ומדויק.

בסופו של דבר, דיווח נוכחות דיגיטלי לא רק שמקל על העובדים והמנהלים בתהליך הדיווח והאישור של שעות עבודה אלא גם מהווה כלי חיוני להבטחת ציות לחוק שעות עבודה ומנוחה ולשמירה על זכויות העובדים. שעון נוכחות אפליקציה הוא פתרון חובק עולם לניהול משימות ונוכחות בארגונים מודרניים. הוא מספק לעובדים ולמנהלים כלים לניהול יעיל, דיווח נוכחות מדויק, ותקשורת זריזה ויעילה, מה שמוביל לפעילות עסקית יעילה, מקצועית ומדויקת יותר.

שעון נוכחות אפליקציה של רנעד טק

דיווח, מעקב, ושליטה בנתוני הנוכחות בכל מקום ובכל זמן
x
להשארת פרטים

צור קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

דילוג לתוכן